دوازده مزیت دوره‌های آموزشی در سامانه رهجو

یکشنبه, 07 دی 1399
1113

مهارت یک توانایی اکتسابی جهت انجام یک فعالیت خاص برای رسیدن به یک نتیجه از پیش تعیین شده است و مهارت افزایی نقشی مهم در رونق اشتغال و کارآفرینی دارد. یکی از بخش‌هایی که داشتن مهارت در آن به آغاز یک کسب و کار پر رونق منجر می‌شود، تعمیر لوازم خانگی است. مهارتی که همواره مورد نیاز جامعه بوده‌است.

هر نوع کسب مهارت نیاز به آموزش دارد. آموزش تعمیر لوازم خانگی در گذشته‌ای نه چندان دور به صورت دهان به دهان و از روش استاد و شاگردی صورت می‌گرفت یعنی تجربه حرف اول را در آموزش می‌زد. ولی عمر ما کوتاه است و نمی‌توان تنها از راه تجربه و آزمون و خطا به مهارت رسید. اکنون باید تجربه را با دانش همراه کرد تا بتوان به سرعت به مهارت و در نهایت به بازار کار رسید.

رسانه‌هایی مثل رسانه رهجو و موسسه انعکاس تصویر در دوره‌ای که عصر فناوری و سرعت است، زمان دریافت این تجربه‌ها را کوتاه کرده‌اند.

دوره‌های بسیاری برای آموزش تعمیر لوازم خانگی وجود دارد ولی مزیت‌های بسیار و غیرقابل انکار دوره‌های رهجو قشرهای مختلف جامعه تعمیرکاران و دانشجویان را تشویق به استفاده از فیلم‌های آموزشی این سامانه می‌کند. در اینجا به بیان این مزیت‌ها می‌پردازیم تا شاید شما هم با ما در شیوه نوین آموزش تعمیر لوازم خانگی در این سامانه همراه شوید.

1- برخورداری از اعتبار علمی بالا

  سامانه آموزش مجازی رهجو در راستای ارائه آموزش‌های استاندارد، دارای تأییدیه از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و اتحادیه‌های مرتبط از جمله اتحادیه صنایع برودتی، تهویه مطبوع و لباسشویی است. این سامانه همچنین استاندارد ISCO را در اختیار دارد و اولین مجوز آموزشگاه‌یار کشور را دریافت کرده‌است.

برخورداری از اعتبار علمی بالا

2- بهره گیری از اساتید نخبه

اگر سری به تالار اساتید سامانه رهجو بزنید و تجربیات و افتخارات اساتید و متخصصان ما را مطالعه کنید، مطمئناً به اعتبار علمی فیلم‌های آموزشی ما ایمان می‌آورید. برترین اساتید کشور در هر زمینه تجربه‌های خود را برای تولید محتوای آموزشی این سامانه در اختیار ما قرار داده‌اند.

بهره گیری از اساتید نخبه

3- ارتباط با انواع مخاطب

دوره‌های آموزش تعمیر لوازم خانگی سامانه رهجو برای رفع نیازهای انواع مخاطب طراحی شده‌است. هم تعمیرکاران باتجربه می‌توانند از این آموزش‌ها بهره ببرند و هم دانشجویان و عموم کسانی که به دنبال مهارت‌آموزی هستند .حتی اساتید هم می‌توانند از فیلم‌های ما به عنوان منابع آموزشی دانشجویان خود استفاده کنند.

4- مهارت آموزی

همانطور که گفتیم مهارت آموزی نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی دارد و سامانه رهجو در این راستا با آموزش جذاب، آسان و کاربردی در قالب فیلم و انیمیشن، صفر تا صد اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار داده و مهارت تعمیر لوازم خانگی را در شما ایجاد می‌کند.

مهارت آموزی

5- کمک به آغاز کسب و کار

با شرکت در دوره‌های مجازی آموزش تعمیر لوازم خانگی سامانه رهجو، مهارت لازم را کسب کرده و با دریافت گواهینامه گذراندن این دوره‌ها می‌توانید مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای را دریافت و کسب و کار خود را آغاز کنید.

6- کوتاه کردن مسیر آموزش

آموزش‌هایی را که طی چندین جلسه در دوره‌های حضوری تدریس می‌شود، در فیلم‌های آموزش تعمیر لوازم خانگی رهجو خلاصه کرده‌ایم. با شرکت در کلاس‌های مجازی ما، در زمان و هزینه‌های شما صرفه‌جویی شده و راحت‌تر و سریع‌تر به هدف می‌رسید، آن هم با کیفیت بالاتر آموزشی.

7- استفاده از فیلم و انیمیشن

سامانه رهجو در شیوه‌ای نوین در آموزش تعمیر لوازم خانگی، فیلم و انیمیشن را جایگزین جزوه‌های متنی کرده تا آموزش جذاب‌تر و دلپذیرتری را تجربه کنید. به این ترتیب هرگز از آموزش خسته نمی‌شوید.

استفاده از فیلم و انیمیشن

8- امکان گفتگو با اساتید

در تالار گفتگوی اساتید سامانه رهجو می توانید از نزدیک با متخصصان ما در ارتباط باشید. اساتید ما با حوصله پاسخ تمام سوالات شما را در زمینه آموزش تعمیر لوازم خانگی خواهند داد.

تالار اساتید

9- ارائه مقالات به روز

ما در کنار فیلم و انیمیشن، مقالات به روز دنیا را در مورد آموزش تعمیر لوازم خانگی در اختیار شما قرار می‌دهیم. اطلاعات علمی این مقاله‌ها به تایید اساتید رهجو رسیده‌اند و تردیدی در درستی آنها وجود ندارد. به علاوه، مقاله‌های ما همگام با پیشرفت علم و فناوری به روز رسانی می‌شوند.

10- دسترسی دائم به اطلاعات

سایت رهجو و اپلیکیشن موبایل سامانه رهجو این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که دسترسی دائمی به اطلاعات سامانه داشته باشید. رهجو همراه همیشگی شماست.

11- رعایت اصول حرفه‌ای

رعایت اصول حرفه‌ای

فیلم‌ها و انیمیشن‌های ما با بهترین کیفیت و توسط نخبگان کشور در زمینه تصویربرداری، تدوین، صدا و فیلمنامه ساخته شده‌اند. گروهی از جوانان متخصص کشورمان با همکاری یکدیگر روشی نوین و با کیفیت در آموزش تعمیر لوازم خانگی ایجاد کرده‌اند.

12- به روز رسانی دائمی اطلاعات

 فیلم‌های آموزش تعمیر لوازم خانگی سامانه رهجو به‌طور دائم به روز رسانی می‌شوند تا از پیشرفت سریع علم و فناوری در دنیای امروز عقب نمانیم. این به روزرسانی‌ها به طور رایگان در اختیار کاربرانی که قبلاً در دوره‌های ما شرکت کرده‌اند، قرار می‌گیرد.

 

آینده از اینجا آغاز می‌شود ...